W czwartek 12.02.2015r. na uroczystej gali w sali widowiskowo-kinowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury poznaliśmy laureatów I Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Kętrzyna, Trenera i Wydarzenie Sportowe Roku 2014. Niemałą dumą napawa nas fakt, iż wśród nagrodzonych znalazł się dyrektor Gimnazjum Gminnego w Karolewie pan Jerzy Pruszyński – 5 miejsce w kategorii Trener Roku oraz uczeń III klasy Maciej Wójcik - 2 miejsce w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Kętrzyna.

 

 

 

 

Sukces Maćka jest tym większy, iż musiał on konkurować z dwudziestoma dziewięcioma najlepszymi sportowcami, a o kolejności na podium zdecydowali kibice – czytelnicy dwutygodnika Nasze Miasto Kętrzyn – głównego organizatora plebiscytu.

Obu Panom gratulujemy wygranych i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 Zdjęcia pochodzą ze strony gazety Nasze Miasto Kętrzyn