Nie tak sobie wyobrażali gospodarze przyjazd dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Wilkowie do Lidzbarka Warmińskiego na finał rejonowy w minikoszykówkę. Mówiąc w telegraficznym skrócie była to prawdziwa demolka. W dwumeczu wynik 84:4 mówi sam za siebie. Osiągnięty został dzięki bardzo okazałym zwycięstwom z SP 1 Lidzbark w stosunku 52:2 oraz z SP 3 Lidzbark 32:2. Mimo, że nasze dziewczęta grały dwa mecze pod rząd, a warto zwrócić uwagę, że każdy z nich trwa (z krótkimi przerwami) około 45-50 minut to rzucały do kosza z uśmiechem na twarzy, bez oznak zmęczenia.

Na wielkie wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Olga Ogłodzińska, która zdobyła ponad 50% wszystkich punktów i jawnie przyczyniła sie do kolejnego sukcesu szkoły. Drużynę reprezentowały te same dziewczęta co reprezentują szkołę w piłce ręcznej i nożnej.

Skład: Olga Ogłodzińska, Daria Książek, Maja Wiktorek, Paula Staniszewska, Oliwia Kuberska, Wiktoria Lutyk, Julia Szara, Julia Bach, Julia Modzelan, Zosia Kuczyńska.