30 października w sali sportowej w Karolewie odbyły się gminne eliminacje młodzieży (rocznik 2002 i młodsi) w siatkówce i koszykówce.
W siatkówce odbył się jeden mecz. Dziewczęta z Wilkowa pokonały Kruszewiec (Karolewo) i awansowały do szczebla powiatowego. W koszykarskim turnieju dziewcząt i chłopców wystartowały zespoły z Biedaszek, Kruszewca i Wilkowa.
Zwyciężyły dziewczęta z Wilkowa i chłopcy z Kruszewca. Na duże brawa zasłużyły zespoły dziewcząt i chłopców z Biedaszek. W ich szkole nie ma oddziałów gimnazjalnych, a mimo to ich siódmoklasiści przyjechali i dzielnie walczyli, nabierając doświadczenia na kolejne rozgrywki!


Wyniki


Siatkówka dziewcząt:
1. SP Wilkowo
2. SP Kruszewiec


Koszykówka dziewcząt:
1. SP Wilkowo
2. SP Kruszewiec
3. SP Biedaszki


Koszykówka chłopców:
1. SP Kruszewiec
2. SP Wilkowo
3. SP Biedaszki