Dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Wilkowie zdominowali dwudniowe zawody rejonowe w koszykówce. Zawody w Lidzbarku Warmińskim przeszli jak burza notując same zwycięstwa! Awans do półfinałów wojewódzkich jest pięknym prezentem gwiazdkowym i szansą na kolejne sukcesy w nadchodzącym 2018 roku. Jeżeli do tej informacji dodamy, że również gimnazjalistki z Wilkowa 1 grudnia awansowały do półfinałów wojewódzkich w koszykówce, to nasuwa się stwierdzenie, że Wilkowo jest potęgą w szkolnej koszykówce.
Chłopcy po raz pierwszy pokonali Lidzbarskie szkoły i osiągnęli historyczny awans!

 


Natomiast dziewczęta po raz kolejny są w półfinale po wysokich zwycięstwach z SP1 i SP3 Lidzbark Warmiński. W meczu decydującym o pierwszym miejscu uczennice z Wilkowa pokonały uczennice z klasy sportowej SP 1 Lidzbark Warmiński 42:15. Wynik mówi wszystko !!!
Nauczycielami uczniów SP Wilkowo są Rafał Sokołowski i Jarosław Charkot.