W sobotę 17 stycznia odbył się w Mrągowie towarzyski turniej w którym wziął udział najmłodszy zespół Wilczka Wilkowa. W rozgrywkach mogli wziąć udział zawodnicy i zawodniczki urodzeni w 2003 roku i młodsi.
 
Do Mrągowa zostały zaproszone 8 drużyn. Oprócz naszej drużyny udział wzięły zespoły: Hetmana Baranowo, Sniardw Orzysz, Granicy Kętrzyn, Korki Biskupiec, Mazura Ełk i obie ekipy gospodarzy czyli Mrągowii Mrągowo. Wilczki rozegrały 6 spotkań z których wygrały 3 mecze i 3 przegrały.
 
 
 
 
 
 Zwycięskie mecze to:

z Mrągowią I (1:0), Śniardwami Orzysz (2:0) i Mrągowią II (2:0), a przegrane z Granicą Kętrzyn (0:1), Mazurem Ełk (1:4) i Mrągowią I (0:1). Wspomnieć należy, że w turnieju na około 80 zawodników udział wzięły 3 zawodniczki z czego 2 reprezentowały Wilczka Wilkowo. Strzelcami bramek dla naszego zespołu zostali Kacper Harkot (3 bramki), Kacper Żelepień (2 bramki) i Kornelia Kuberska (1 bramka). Naszą drużynę reprezentowali Kacper i Patrycja Harkot, Kacper Żelepień, Kornelia Kuberska,
Dominik Werbanowski, Gabriel Kajak, Jakub Lemieszek i Marcin Książek.