W sobotę 19 grudnia 2015 roku w hali miejskiej w Węgorzewie odbył się piłkarski turniej o puchar braci Kun, wychowanków Vęgorii Węgorzewo, obecnie piłkarzy 1 ligi, grających na codzień w Wiśle Płock i Rozwoju Katowice.
W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. Nasza drużyna musiała rywalizować z zespołami z Giżycka, Węgorzewa, Rynu, Dajtek czy też z Ełku i spisała się na przysłowiowy złoty medal zajmując bardzo wysokie 3 miejsce pokonując w ostatnim decydującym meczu drużynę Rona 03 Ełk. Warto wspomnieć, że takie kluby jak Rona 03 Ełk czy Mamry Giżycko należą do ścisłej czołówki jeżeli chodzi o szkolenie dzieci i młodzieży w naszym województwie (odpowiednio 8 i 7 miejsce).

 

Wyniki WILCZKA:

Grupa:
Wilczek 1:0 Frendo Dywity (bramka Kacper Harkot)
Wilczek 0:4 Rona 03 Ełk
Wilczek 2:1 Mamry II Giżycko (Kacper Harkot x2)

 

Półfinał:
Wilczek 0:3 Mamry I Giżycko

 

Mecz o III miejsce:
Wilczek 1:0 Rona 03 Ełk (bramka Jakub Lemieszek)

 

Skład Wilczka: Kacper Harkot, Marcin Książek, Patryk Kuczyński, Jakub Lemieszek, Gabriel Kajak, Dominik Werbanowski, Damian Ptak