Kalendarzową zimę uczniowie Gimnazjum Gminnego w Karolewie powitali na sportowo. Dziesięć zespołów chłopców i dwie drużyny dziewcząt wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju, który miał wyłonić Mistrza szkoły w halowej piłce nożnej. Turniej otworzył p. dyrektor Jerzy Pruszyński, życząc zawodnikom jak najlepszych wyników w duchu fair play oraz podziękował uczniom za tak duże zainteresowanie i aktywny udział w rozgrywkach.
W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na trzy grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy utworzyli tzw. grupę mistrzowską , pozostałe zespoły rywalizowały o miejsca 4-10. Faworyci turnieju , klasy sportowe, nie zawiedli i zgarnęli wszystkie miejsca na podium. Prym wiodła klasa IIIa (zespół 1), która odprawiała rywali z wysokim bilansem bramkowym. Dużo emocji dostarczył mecz o drugie miejsce. Zespół pierwszy z klasy IIa po wyrównanym i trzymającym w napięciu meczu pokonał 1:0 kolegów z klasy- zespół drugi klasa IIa.


Również wśród dziewcząt lepsze okazały się trzecioklasistki. Doświadczona drużyna w składzie: Wiktoria Fiedorowicz, Ewelina Wysocka, Weronika Milewska, Martyna Grabias, Anita Gustajtis i Justyna Maculewicz , zwyciężyła 2:0 młodsze od siebie koleżanki.


Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji. Pozytywnym akcentem na pewno jest duża liczba uczniów, bo aż 76, którzy aktywnie uczestniczyli w rozgrywkach. Świadczy to też o dużym zainteresowaniu w naszej szkole tak popularną i lubiana grą jaką jest piłka nożna.


Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Gimnazjum Gminnego w Karolewie.


Kolejność końcowa:


I- miejsce- kl. IIIa 1 (Patryk Wysocki, Sebastian Niemiec, Jakub Kalisz, Mateusz Buczel, Dawid Bojar, Bartek Obolewicz, Jakub Karbowniczek)
II- miejsce – kl. IIa 1
III – miejsce – kl. IIa 2
IV – kl. IIIa2
V – kl. IIb
VI – kl. IIa 3
VII – kl. Ia 1
VIII – kl. Ia 2
IX – kl. IIIb
X – kl. Ib