W sobotę 16.01.2016 roku w Mrągowie odbył się kolejny turniej młodych adeptów piłki nożnej rocznika 2003 i młodszych. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy, które swoje mecze rozgrywały w 2 fazach. W I fazie po remisie z Hatmanem Baranowo, porażce z Korki Biskupiec i zwycięstwie z Mrągowią II Mrągowo nasz zespół uplasował się na III miejscu w grupie. W II fazie turnieju po dwoch remisach, najpierw ze Śniardwami Orzysz i Mrągowii II Mrągowo i zwycięstwie nad Mrągowią I Mrągowo nasza drużyna ostatecznie uplasowała sie na 6 miejscu w turnieju. Turniej wygrała drużyna z Biskupca przez Hetmanem i Polonią Lidzbark Warmiński.

 

Wyniki i strzelcy Wilczka:

 

I FAZA


Hetman - Wilczek 0:0
Korki Biskupiec - Wilczek 4:1 (bramka Łukasza Ogłodzińskiego)
Mrągowia II - Wilczek 0:2 (Jakub Lemieszek i Kacper Harkot)

II FAZA


Śniardwy - Wilczek 0:0
Mrągowia II - Wilczek 0:0
Mrągowia I - Wilczek 0:1 (Dominik Werbanowski)

 

 

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Marcin Książek.
Na zdjeciach brakuje Patryka Kuczyńskiego, którym już w pierwszym meczu doznał kontuzji po jednym ze starć z przeciwnikiem.

Skład: Jakub Lemieszek, Marcin Pędzich (obaj 2003), Kacper Harkot, Patryk Kuczyński, Marcin Książek (wszyscy 2004), Dominik Werbanowski, Łukasz Ogłodziński, Kacper Kasprzak (wszyscy 2005).