W miniony piątek w gminnej sali sportowej w Karolewie po raz 11 zagrali w halową piłkę nożna oldboje Gminy Kętrzyn. Turniej przejdzie do historii ze względu na bardzo wysoki i bardzo wyrównany poziom! Niespodzianką jest , że zagrały tylko trzy drużyny. Ale biorąc pod uwagę fakt, że zrzeszyły one wszystkich bawiących się piłką Panów z całej Gminy, to należy stwierdzić, że zagrali wszyscy gminni piłkarze w wieku powyżej 35 lat.
Zwycięstwo w rozgrywkach osiągnął zespół Karolewa! Ale jak można było wygrać z zespołem mającym w składzie dwóch Wójtów!
W meczu o drugie miejsce Nowa Różanka pokonała Smokowo. Szkoda Smokowa. Dwa razy 2:3, było naprawdę nieźle, a miejsce tylko trzecie.


W turnieju strzelono w trzech meczach 16 bramek. Jednak jak na piłkę halową bramek mogło być dużo więcej. Dlatego doceniono nagrodami najlepszych zawodników, bramkarzy Karolewa i Smokowa: Adama Kosiorka i Adama Ulążka.
Najlepszym zawodnikiem Nowej Różanki uznano Jacka Piaścika.
Nagrodą króla strzelców, Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski uhonorował zdobywcę 3 bramek, Karola Niedziałkowskiego.


Wyniki


Karolewo – Nowa Różanka 4:2
Nowa Różanka – Smokowo 3:2
Karolewo – Smokowo 3:2


Tabela turniejowa


1. Karolewo 6 pkt. 7:4
2. Nowa Różanka 3 pkt. 5:6
3. Smokowo 0 pkt. 4:6