Dnia 7.o3.2014r. w hali URANIA w Olsztynie odbyły się finały Rejonu I piłki nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych. Do finałów awansowały drużyny SP 22 Olsztyn, SP Olsztynek, SP Wilkowo oraz SP Korsze, które nie dojechały. Nasz zespół mimo, że zdecydowanie był najmłodszy to dzielnie stawiał czoła starszym rywalkom sprawiając małe niespodzianki szczególnie w pierwszych połowach swoich meczy, ale jak to bywa w sporcie wynik liczy się po ostatnim gwizdku sędziego, a ten nie był juz tak dobry.
     Mimo tego za postawę i walkę należa się wielkie słowa uznania co tez potwierdzili organizatorzy zawodów. Naszą szkołę reprezentowały: Olga Ogłodzińska (III kl.), Magdalena Witczak (IV kl.), Kornelia Kuberska (IV kl.), Patrycja Harkot (IV kl.), Joanna Nicewicz (VI kl.), Kamila Krzykwo (VI kl.) i Weronika Kuberska (VI kl.)Wyniki:

 SP 22 Olsztyn - SP Wilkowo
3 : 0 (do przerwy 0:0)

 SP Olsztynek - SP Wilkowo
 3 : 1 (do przerwy 0:1) - bramka Kornelia Kuberska

 SP 22 Olsztyn – SP Olsztynek
 1 : 1


 Tabela:


 I. SP 22 Olsztyn

 II. SP Olsztynek

 III. SP Wilkowo