W Gminie Kętrzyn doszło do kolejnego spotkania polsko – rosyjskiego. Tym razem był to turniej piłki nożnej, który odbył się na stadionie w Łazdojach. Uczestnikami rozgrywek był zespół 14 – letnich gimnazjalistów z Karolewa, drużyna złożona z 11-13 letnich uczniów szkół podstawowych z Biedaszek i Wilkowa, oraz drużyna 12-16 -latków z rosyjskiego Ozierska.


Zwyciężyli chłopcy z Karolewa ale najbardziej prestiżowe mecze polsko-rosyjskie były niezwykle emocjonujące i wyrównane. Karolewo wygrało z Ozierskiem 4:3 a podstawówki zremisowały 3:3, mimo prowadzenia 3:1.

 

 

 

              

 


Puchary i medale wręczali Wójt Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski i Radny Wilkowa Leszek Twarogowski.
Statuetki najlepszych zawodników odebrali : Patryk Masny, Danił Daniłowicz i Jakub Żelepień.

Wyniki:


Gimnazjum Karolewo – SP Biedaszki/SP Wilkowo 4:0
Oziersk – SP Biedaszki/SPWilkowo 3:3
Gimnazjum Karolewo – Oziersk 4:3

 

  • 1. Gimnazjum Karolewo 6 pkt. 8:3
  • 2. Oziersk 1 pkt. 6:7
  • 3. SP Biedaszki/SP Wilkowo 1 pkt. 3:7