W Karolewie odbył sie kolejny turniej z udziałem najmłodszych piłkarzy i piłkarek Wilczka Wilkowo. Oprócz naszej drużyny w turnieju udział wzięły ekipy Granicy Kętrzyn, Juranda Barciany i MKS Korsze. Gospodarz okazał się bardzo niegościnny wygrywając wszystkie mecze strzelajac 10 bramek a tracąc zaledwie 2. Drugiej miejsce przypadło dla Granicy, trzecie Korszom a czwarte zawodnikom z Barcian. Należy dodać, iż jest to cykliczny turniej który odbył się już po raz szósty w którym drużyna Wilczka zajmuje drugie miejsce tuż za Granicą Kętrzyn. Drużynę z Wilkowa reprezentują Kacper Harkot, Marcin Książek, Patryk Kuczyński, Damian Ptak, Gabriel Kajak, Dominik Werbanowski, Kacper Kasprzak, Kacper Żelepień, Patrycja Harkot, Daria Książek i Kornelia Kuberska.


Wyniki:

 Wilczek : MKS Korsze 4:0
 Jurand : Granica 0:3
Granica : Wilczek 1:2
 Jurand : MKS Korsze 1:4
 Wilczek : Jurand 4:1
 Granica : MKS Korsze 2:2