Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilkowie zdobyli podwójną koronę mistrzowską w piłce ręcznej. Chłopcy Rafała Sokołowskiego zwyciężyli w sali Mosir Kętrzyn w finale powiatowym w Kętrzynie wyprzedzając Korsze i SP 4 Kętrzyn. Natomiast dziewczęta Jarosława Charkot zdobyły twierdzę Reszel ! 16:7 z Reszlem to pierwsze od wielu lat zwycięstwo reprezentantek Gminy Kętrzyn w Reszlu. Warto zaznaczyć, że w poprzednim roku szkolnym dziewczęta z Reszla były Mistrzyniami Województwa w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 


Kętrzyn - chłopcy


SP Wilkowo – SP 4 Kętrzyn 9:2
SP Korsze – SP 4 Kętrzyn 5:3
SP Wilkowo – SP Korsze 3:3


1. SP Wilkowo 3 12:5
2. SP Korsze 3 8:6
3. SP 4 Kętrzyn 0 5:14


WilkowoKacper Harkot, Marcin Książek, Gracjan Bagiński, Jakub Ptak, Michał Nalewajk, Patryk i Hubert Kuczyńscy, Dawid Kozłowski, Łukasz Ogłodziński.


Reszel - dziewczęta


SP Wilkowo – SP 1 Reszel 16:7
SP Korsze – SP 1 Reszel 8:8
SP Wilkowo – SP Korsze 11:7


1. SP Wilkowo 4 27:14
2. SP Korsze 1 15:19
3. SP 1 Reszel 1 15:24


WilkowoAngela Tymoszuk, Kornelia Kuberska, Magda Witczak, Patrycja Harkot, Julia Siemaszko, Julia Ołtuch, Ola Sańko, Patrycja Krysztul, Natalia Grochocka, Maryla Kowalczyk i Paula Staniszewska.