7 grudnia sala sportowa w Wilkowie gościła najlepsze dziewczęce drużyny piłki ręcznej szkół podstawowych z rejonu Bartoszyce – Kętrzyn – Lidzbark W. – Węgorzewo. W zawodach bardzo cenne i przekonywujące zwycięstwa odniosły uczennice wilkowskiej podstawówki. Gospodynie wspólnie z dziewczętami z bartoszyckiej jedynki awansowały do półfinałów wojewódzkich.
Filarem wilkowskiej drużyny była Kornelia Kuberska rzucając 33 bramki!
Grały również: Angela Tymoszuk, Patrycja Harkot, Magda Witczak, Julia Siemaszko, Julia Ołtuch, Ola Sańko, Julia Krysztul, Natalia Grochocka i Paula Staniszewska.

 

 


SP Wilkowo – SP 1 Bartoszyce    16:8
SP Korsze – SP 4 Bartoszyce    15:3
SP Wilkowo – SP Korsze    12:6
SP 1 Bartoszyce – SP 4 Bartoszyce    20:0
SP Wilkowo – SP 4 Bartoszyce    26:3
SP 1 Bartoszyce – SP Korsze    12:8


1. SP Wilkowo 6 pkt. 54:17
2. SP 1 Bartoszyce 4 pkt. 40:24
3. SP Korsze 2 pkt. 29:27
4. SP 4 Bartoszyce 0 pkt. 6:61


Również w finale rejonowym piłki ręcznej uczestniczyli chłopcy SP Wilkowo – Mistrzowie Powiatu. W turnieju, który odbył się w Bartoszycach zajęli III miejsce i niestety nie awansowali do półfinałów wojewódzkich.