Chłopcy z bardzo usportowionej szkoły z Wilkowa mają juz za sobą dwa finały rejonowe w minipiłce ręcznej oraz w minipiłce koszykowej. Pierwszy z nich odbył się 28 listopada w Bartoszycach w którym chłopcy zajeli 4 miejsce uznając wyższość dwóch zespołów z Bartoszyc oraz z Kętrzyna, które na codzień trenują i grają w lidze piłkarzy ręcznych więc siłą rzeczy ciężko było coś "ugrać". Jednak mimo ostatniego miejsca nasza drużyna była chwalona za postawę na boisku a nasz zawodnik Kacper Harkot z wynikiem 12 bramek został 3 strzelcem turnieju.

Skład: Kacper Harkot, Marcin Książek, Gracjan Bagiński, Patryk Kuczyński, Wojtek Pancechowski, Paweł Sańko, Gabriel Kajak, Damian Ptak, Dominik Werbanowski.Nie opadły jeszcze emocje po piłce ręcznej, a drużyna już po 4 dniach udała się do Lidzbarka Warmińskiego (2.12.2016) na finał rejonowy w minikoszykówce. Z tych zawodów "Wilczek" przywiózł "brąz" uznając wyższość miejscowych dwóch szkół. Był jeszcze czwarty zespół (SP 4 Kętrzyn) ale w regulaminie rozgrywek jest zapis o zaliczaniu wyników z "powiatów" w którym wygraliśmy na hali w Wilkowie 30:12.


Skład: Kacper Harkot, Marcin Książek, Gracjan Bagiński, Patryk Kuczyński, Wojtek Pancechowski, Fabian Pigocki, Gabriel Kajak, Łukasz Ogłodziński, Damian Ptak, Dominik Werbanowski.