Cztery zespoły z powiatu kętrzyńskiego przystąpiło do rywalizacji o tytuł mistrza w piłce ręcznej chłopców w kategorii 2002 i młodsi. Najlepiej spośród z nich zaprezentowali się gospodarze, którzy zajęli pierwsze miejsce i razem z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Kruszewcu będą reprezentować powiat kętrzyński w zawodach rejonowych.


Zawody odbyły się 12 grudnia 2017r w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie.

 

 

 

Kolejność turnieju:

 

I – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kętrzynie

II – Szkoła Podstawowa w Kruszewcu

III – Szkoła Podstawowa w Korszach

IV - Szkoła Podstawowa w Srokowie

 

W turnieju grali: Michał Sadlak, Michał Rutkowski, Dominik Popielarz, Dawid Dycha, Dominik Chomka, Jakub Szuchalski, Marcin Pędzich, Igor Krumplewski, Marek Skórski, Jacek Jarmułowicz, Bartek Kwaśniewski.