W dniu 20 września w Wilkowie odbył się „Turniej Młodziczek – Wilkowo 2014”. Po raz pierwszy w kategorii młodziczek wystąpiła drużyna dziewcząt z Wilkowa. W tym sezonie zespół ten został zgłoszony do oficjalnych rozgrywek Mistrzostw Województwa organizowanych przez Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Siatkowej. W turnieju zagrały cztery drużyny: Węgorzewo, dwa zespoły MOSiR Kętrzyn i LUKS „Wilczek” Wilkowo. Rozegrano sześć meczy systemem każdy z każdym.

     Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Węgorzewa pod opieką Pana Dariusza Balewicza wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce po bardzo zaciętych derbach Kętrzyna zajęła drużyna MOSiR Kętrzyn której trenerką jest Pani Agnieszka Preweda. Trzecia drużyna to MOSiR Kętrzyn pod wodzą Pani Marioli Piórkowskiej.

 

 

Nasza drużyna również walczyła dzielnie, ale jeszcze się nie udało wygrać. Całość turnieju objęła patronatem Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Kętrzynie i jej Przewodniczący Pan Krzysztof Plewnia. Gościem turnieju był Wójt Gminy Kętrzyn Pan Sławomir Jarosik, który otworzył zawody a na zakończenie dokonał dekoracji zawodniczek.