W dniach 17-18.11.2018 odbywały się w Warszawie rozgrywki turniejowe Kinder +Sport w kategorii „Trójek” dziewcząt. W zawodach udział wzięły dwie drużyny z Wilkowa w składach:
I zespół – Fydrych Amelia; Klecan Sonia i Siewruk Aleksandra.
II zespół – Masna Amelia; Rutkowska Aleksandra; Zalewska Wiktoria; Zalewska Magdalena.
Do rozgrywek przystąpiły 33 drużyny z Warszawy, Radomia, Ostrołęki, Pionek, Kozienic, Mysiadła, Izabelina, Legionowa, Wilkowa, Międzyrzeca Podlaskiego i Aleksandrowa Łódzkiego. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy grające systemem „każdy z każdym” równolegle na ośmiu boiskach.


Pierwsze miejsce zajęła drużyna MUKS Krótka Mysiadło, która lepszym stosunkiem małych punktów zdobytych do straconych wyprzedziła LUKS Wilczek Wilkowo 2. Na trzecim miejscu uplasowały się „Małe Syrenki”.
Nasze młodsze dziewczęta z pierwszego zespołu zajęły miejsce 10.
Był to pierwszy występ „Kinderek” z Wilkowa i dobry sprawdzian przed rozpoczynającymi się 8 grudnia w Kętrzynie rozgrywkami wojewódzkimi Kinder +Sport.