W Borkowicach 18 października 2014 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym i w zapasach kobiet. W zawodach wzięło udział 192 zawodników i zawodniczek z ponad 30 klubów. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentowało 6 sportowców: Ula Kamińska, Sebastian Niemiec, Kasjan Czubaszek, Dominik Chomka, Karol Majorowski oraz Bartosz Głowienka. Podopieczni trenerów Łukasza Szmyda i Krzysztofa Kani spisali się bardzo dobrze zdobywając dwa srebrne medale. Są to Ula Kamińska i Sebastian Niemiec. Wysokie, punktowane V miejsce wywalczył Kasjan Czubaszek. Pozostali zawodnicy stoczyli po trzy walki. Wyjazd ten dał zawodnikom wiele radości i satysfakcji z udziału w tak dużych zawodach, a trenerom obraz dalszej pracy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, które odbędą się w listopadzie.

 

 

     Wielkie podziękowania dla Wójta Gminy Kętrzyn Pana Sławomira Jarosika za umożliwienie wyjazdu na te zawody oraz za popularyzację zapasów w środowisku lokalnym.