6 grudnia 2014 roku młodzi zapaśnicy Gminnego Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Karolewo, pod okiem trenera Łukasza Szmyda wystartowali w Międzywojewódzkim Turnieju o puchar Burmistrza Zabłudowa "Zapasy i Sumo Dla Wszystkich". Zawody odbywały się w kategoriach; Młodzik, mini-zapasy i sumo dla chłopców i dziewcząt. Wystartowało 94 młodych zawodniczek i zawodników z 12 klubów z województw Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego. Nasi zawodnicy wypadli rewelacyjnie. Na siedmiu startujących zawodników Orła Karolewo wszyscy znaleźli się w finałach. Stoczyli bardzo piękne walki.

 

 

 

 

Oto poszczególne miejsca:

 

Mini zapasy:

Kat  30 kg - Szmyd Maciej - I miejsce

Kat - 33 kg - Koczergo Kacper  - II miejsce

 

Młodzicy:

 

32 kg - Wysocki Piotr - II miejsce

35 kg - Niemiec Szymon - II miejsce

38 kg - Masny Patryk - I miejsce 

59 kg - Czubaszek Kasjan - I miejsce 

59 kg - Lipski Dawid - II miejsce

 

 

     Na godną uwagę zasługuje fakt, że Maciek, Patryk oraz Kasjan stoczyli po 3 walki nie tracąc ani jednego punktu technicznego. Świadczy to o bardzo wysokim poziomie technicznym zawodników.