W hali sportowej OLIMPIA przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie 21 lutego 20015 roku odbył się II Rzut Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. Był to pierwszy taki turniej zorganizowany przez nasz klub GLKS Orzeł Karolewo dla młodzików i młodziczek. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 9 klubów w tym dwie grużyny z Rosji: Młodzieżowa Szkoła Olimpijskiej Rezerwy Sportów Walki im. Mistrzów Olimpijskich Anatola i Siergieja Biełogłazow oraz Sportowa Szkoła dla Młodzieży Olimpijskiej Rezerwy w mieście Svietłyj. Otwarcie i zamknięcia zawodów dokonał Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski. Wśród wielu gości zaproszonych był Przewodniczący Rady Gminy Pan Andrzej Sienkiewicz, który od wielu lat jest wielkim przyjacielem naszego klubu.

 

 

 

     Zawodnicy Orła Karolewo wypadli bardzo dobrze zdobywając wiele medali, miejsc punktowych oraz zajmując III miejsce drużynowo.

 

 

Poszczególne miejsca zawodników ORŁA Karolewo

 

 • Bronowicka Wiktoriakat 32kg III miejsce
 • Dłuska Aleksandra kat 40kg III miejsce
 • Kamińska Urszula kat 67 kg I miejsce
 • Wysocki Piotr kat 32kg II miejsce
 • Waszkiewicz Marceli kat 32 kg V miejsce
 • Niemiec Szymon kat 38 kg V miejsce
 • Głowienka Bartosz kat 42kg III miejsce
 • Chomka Dominik kat 47kg V miejsce
 • Dłuski Jonatan kat 53kg I miejsce
 • Czubaszek Kasjan kat 59kg III miejsce
 • Lipski Dawid kat 59kg V miejsce
 • Ciesielski Aleksander kat 66kg III miejsce
 • Majorowski Karol kat 66kg V miejsce
 • Niemiec Sebastian kat 85kg I miejsce
 • Sobieska Paweł kat 85kg II miejsce
 • Polak Paweł kat 85kg III miejsce
 • Baran Michał kat 85kg III miejsce

 

 

Klasyfikacja drużynowa klubowa

 

 • 1. Kaliningrad 107 pkt.
 • 2. Lidzbark Warmiński 90 pkt.
 • 3. Orzeł Karolewo 84 pkt.
 • 4. Luks Rogóż 32 pkt.
 • 5. Budowlani Olsztyn 29 pkt.
 • 6. Olimp Kętrzyn 17 pkt.
 • 7. LUKS Marcinkowo 14 pkt.
 • 8. Świetłyj 13 pkt.
 • 9. Ołów Ryn 3 pkt.