W dniu 13.02.2016 r. w Drogoszach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zapasach w stylu wolnym kadetów i juniorów, oraz II Rzut Ligi Międzyszkolnej młodzików. W turnieju wystartowało 160 zawodniczek i zawodników z całego województwa, a także gościnnie liczna reprezentacja Kaliningradu - Rosja. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentowany był we wszystkich trzech kategoriach wiekowych. W kategorii młodzików nasz klub zajął drużynowo III miejsce!!! W kategorii kadetów i juniorów zajęliśmy miejsce IV, mimo iż mieliśmy tyle samo punktów co trzecia drużyna z Rosji. Jednakże nasi zagraniczni goście mieli więcej wyżej punktowanych miejsc.

 

 

 

Oto wyniki naszych zawodników:

MŁODZICY

Szmyd Maciej, kat 35kg – I miejsce
Koczergo Kacper, Kat 35kg – V miejsce
Wilkaniec Maksymilian, kat 38kg – IX miejsce
NIemiec Szymon, kat 47kg – III miejsce
Głowienka Bartosz, kat 47kg – VII miejsce
Ptak Szymon, kat 47kg – IX miejsce
Samsel Łukasz, kat 59kg – V miejsce
Lipski Dawid, kat 66kg - II miejsce
Czubaszek Kasjan, kat 66kg – III miejsce
Majorowski Karol, kat 73kg – III miejsce
Łazarczyk Konrad, kat 73kg – V miejsce
Homza Mikołaj, kat 85kg – II miejsce
Wach Sebastian, kat 85kg – III miejsce

 

KADECI

Czubaszek Kasjan, kat 59kg – II miejsce
Lipski Dawid, kat 69kg – V miejsce
Majorowski Karol, kat 76kg – II miejsce
Niemiec Sebastian, kat 85kg – II miejsce

 

JUNIORZY

Michał Skwarek, kat 66kg – V miejsce
Gnatkowski Adam, kat 74kg – III miejsce
Niemiec Sebastian, kat 84kg – III miejsce
Sobieski Jakub, kat 84kg – VII miejsce
Sienkiewicz Maciej, kat 120kg – I miejsce
Pompetzki Karol, kat 120kg – III miejsce