W sobotę 15 października w Warszawie odbył się XVI Międzynarodowy Memoriał Stanisława Reda. W zawodach wzięli udział zapaśnicy stylu wolnego z klubów z całej Polski oraz z Ukrainy, Litwy i Białorusi. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentowało 6 zawodników.
Złoty medal w mini zapasach wywalczył Maciej Szmyd w wadze 36 kg, a tuż za nim uplasował się kolega klubowy Kacper Koczergo. W rywalizacji kadetów bardzo dobrze spisali się Sebastian Niemiec, w wadze do 85 kg oraz Kasjan Czubaszek w wadze do 69 kg, którzy w swoich kategoriach wywalczyli srebrne medale.


Bardzo dobre trzecie miejsce w swojej kategorii wagowej zajął Bartosz Głowienka.


Karol Majorowski w wadze do 85 kg zajął 8 miejsce.


Te bardzo dobre wyniki są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Pucharami Polski Kadetów oraz Mistrzostwami Polski Młodzików.