Dnia 18 lutego 2017 roku w Kętrzynie odbył się II Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Kętrzyńskiego Młodzików i Kadetów oraz Mistrzostwa Województwa Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wzięło udział ponad 110 zawodników z 11 klubów, w tym trzy drużyny zagraniczne - dwie z Rosji i jedna z Litwy. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo spisał się bardzo dobrze, zajmując zarówno w kategorii młodzików – kadetów jak i juniorów drużynowo II miejsce. Wspomnieć należy, iż dwaj nasi zawodnicy Maciej Szmyd oraz Sebastian Niemiec otrzymali nagrody dla najlepszych zawodników Turnieju w swoich kategoriach. Puchary ufundowali: Ryszard Niedziółka - Starosta Powiatu Kętrzyńskiego, Paweł Bobrowski - Wójt Gminy Kętrzyn oraz Dyrektor ZS CKR w Karolewie Jan Mickiewicz.


Poszczególne miejsca zawodników GLKS ORZEŁ Karolewo


MŁODZICY


Kacper Charubin kat 35kg II miejsce
Kacper Koczergo kat 35kg III miejsce
Maciej Szmyd kat 38kg I miejsce
Szymon Ptak kat 53kg III miejsce
Bartłomiej Śniatała kat 59kg I miejsce
Konrad Łazarczyk kat 73kg I miejsce

 

KADECI


Bartosz Głowienka kat 50kg II miejsce
Dawid Lipski kat 69kg II miejsce
Kasjan Czubaszek kat 69kg III miejsce
Karol Majorowski kat 76kg II miejsce
Wiktor Kragiel kat 76kg III miejsce
Sebastian Niemiec kat 85kg I miejsce

 

JUNIORZY


Adam Gnatkowski kat 74kg II miejsce
Sebastian Niemiec kat 85kg I miejsce
Karol Majorowski kat 85kg III miejsce
Maciej Sienkiewicz kat 96kg I miejsce