W Drogoszach 25 listopada odbył się Międzywojewódzki Turniej Zapaśniczy w zapasach w stylu wolnym juniorów i w mini zapasach. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentowało 10 zawodników: Maciej Chotyniec, Miłosz Charubin, Bartosz Głowienka, Paweł Mucha, Kasjan Czubaszek, Dawid Lipski, Karol Majorowski, Adam Gnatkowski, Łukasz Perżył, Maciej Sienkiewicz. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając medale bądź wysokie miejsca punktowe. Najlepiej wypadli , wg mnie, najmłodsi nasi zawodnicy Maciek i Miłosz, którzy mimo młodego wieku – 9lat, zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne, co daje nam mieć nadzieje, że wyrosną z nich prawdziwi mistrzowie.


Wyniki zawodników ORLA Karolewo:


• Maciej Chotyniec, kat 24kg II miejsce
• Miłosz Charubin, kat 27kg I miejsce
• Bartosz Głowienka, kat 60gk V miejsce
• Paweł Mucha, kat 60kg I miejsce
• Kasjan Czubaszek, kat 74kg II miejsce
• Dawid Lipski, kat 74kg V miejsce
• Karol Majorowski, kat 84kg I miejsce
• Adam Gnatkowski, kat 84kg II miejsce
• Łukasz Perżył, kat 96kg III miejsce
• Maciej Sienkiewicz, I miejsce