W sobotę 3 maja 2014 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim odbył się III Rzut Ligi Międzyszkolnej w Zapasach w stylu klasycznym młodzików i zapasach dziewcząt, który otworzyli Burmistrz Józef Blank i Prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Zapaśniczego w Olsztynie - Bolesław Jurewicz. Na dwóch matach podczas sobotnich walk rywalizowało 88 zawodników i zawodniczek z 31 szkół i 10 klubów z całego  Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 
      Klub GLKS ORZEŁ Karolewo reprezentowało 13 zawodników i jedna dziewczyna. Mimo iż styl klasyczny nie jest naszym wiodącym stylem podopieczni trenerów Łukasza Szyda i Krzysztofa Kani wywalczyli cztery medale:
 
  • Ula Kamińska złoty medal
  • Sebastian Niemiec srebrny medal
  • Patryk Masny srebrny medal
  • Michał Kowalski brązowy medal
 
Drużynowo zajęliśmy miejsce tuż za podium, za czołowymi zespołami stylu klasycznego z Lubawy, Rogóża i Lidzbarka Warmińskiego.
Nasz klub reprezentowali również Szymon Niemiec, Dawid Lipski, Mikołaj Koziej, Patryk Kulesza, Kuba Piaścik, Bartek Głowienka, Piotrek Wysocki, Karol Majorowski, Kasjan Czubaszek i Piotr Skukowski.