Karnawał to czas wielu zabaw. Dnia 21 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Wilkowie odbył się bal karnawałowy kończący czas karnawału. Był to bal dla uczniów klas 0-III. W tym dniu dzieci przybyły do szkoły w niecodziennych strojach.
Dzięki pomocy rodziców i wychowawczyń na bal przybyły dzieci przebrane za piękne postacie z bajek. Oprócz dzieci szkołę zaszczyciły swoją obecnością również mamy. Wyjątkowo w tym roku imprezę poprowadzili animatorzy z Reszla. Zapewnili oni dzieciom cudowny pobyt w krainie muzyki i tańca.

 


Program był tak atrakcyjny, że nie było czasu na nudę. Imprezę odwiedził również bałwanek Olaf, który zapewnił zabawę w scenografii zimowej. Było mnóstwo śpiewu, tańca oraz śmiechu. W zabawę zaangażowały się wychowawczynie uczniów a także przybyłe na imprezę mamy.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Karnawał już za rok.