Znakomicie spisali się piłkarze WILCZKA Wilkowo w ostatniej ligowej kolejce – mimo, że były to mecze wyjazdowe. Dobrą passę rozpoczęli w Węgorzewie w piątkowe popołudnie młodzicy. Co prawda przegrali w pierwszym spotkaniu z Vęgorią, ale zwycięstwo w drugim meczu 3:0 z Granicą Kętrzyn ma swoją wartość /3 bramki Kacpra Harkot/.
W sobotnie przedpołudnie juniorzy Wilczka wygrali 6:0 w Kozłowie koło Szczytna. Bramki zdobyli: Dawid Bojar – 2 i po jednej Mateusz Buczel, Grzegorz Krukowski, Sebastian Niemiec i Jakub Karbowniczek.


Był to 5 z rzędu wygrany mecz juniorów, który usadowił ich na pozycji wicelidera !


Do poziomu młodzieży dorównali również seniorzy. Odnieśli bardzo cenne i niespodziewane zwycięstwo 2:1 w Górowie na boisku wicelidera Cresovii, dzięki bramkom Mariusza Grabowskiego i Adama Sepczyńskiego.


W najbliższy weekend 16-18 października zapraszamy na mecze:

 

  • - 16 X piątek 15.oo młodzicy grają na Bydgoskiej w Kętrzynie;
  • - 17 X sobota 11.oo juniorzy grają w Łazdojach z Tęczą Biskupiec;
  • - 18 X niedziela 15.30 seniorzy grają w Łazdojach z Granicą Bezledy.


Zapraszamy !