Prawdziwą kanonadę strzelecką zafundowali kibicom piłkarze w ostatnią sobotę października w Łazdojach. W dwóch ligowych sobotnich meczach padło aż 14 bramek. Najpierw juniorzy Wilczka pokonali 3:2 Granicę Bezledy po bramkach Dawida Bojara, Mateusza Krzemińskiego i Grzegorza Krukowskiego. Następnie seniorzy Wilczka pokonali 5:4 Pojezierze Prostki dzięki 3 bramkom Adama Grabowskiego, oraz pojedynczym trafieniom Mariusza Grabowskiego i Adama Sepczyńskiego. W obydwu spotkaniach nie zanosiło się na nerwowe końcówki. Juniorzy prowadzili już 3:0, a seniorzy 4:1. Jednak nonszalancką grą w końcówkach meczów piłkarze narazili kibiców na niepotrzebny stres. Na szczęście obydwa spotkania zakończyły się zwycięstwami.


Seniorzy zakończyli tym meczem na 7 miejscu rundę jesienną. Jednak ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne w dniach 7 i 11 listopada odbędą się awansem 2 rundy wiosenne /w Sępopolu i z Błękitnymi Pasym/.


Juniorzy zajmujący aktualnie 4 miejsce zamkną rundę jesienną 7 listopada w miejscowości Ruciane Nida.