Drużyna seniorów Wilczek Wilkowo znakomicie zainaugurowała nowy sezon ligowy, który nomen omen rozpoczyna 13 rok istnienia sekcji piłki nożnej.
Nasi piłkarza na początek zagrali trzy bardzo dobre mecze i usadowili się na fotelu wicelidera klasy okręgowej.
W dwóch pierwszych meczach padł remis 0:0 z Cresovią Górowo Iławeckie i odnotowaliśmy wygraną 1:0 w Węgorzewie z Vęgorią. Po tych meczach był duży niedosyt związany z nieskuteczną gra napastników, którzy zaskoczyli dopiero w trzecim meczu z DKS Dobre Miasto.


Ze spadkowiczem z IV ligi Wilczek już do przerwy prowadził 3:0 po bramkach Adama Grabowskiego i Kamila Jankiewicza/2/. Po przerwie padło jeszcze 6 bramek i mecz zakończył się nietypowym rezultatem 6:3 – bramki dla Wilczka w drugiej połowie Marek i Mariusz Grabowscy, oraz Robert Cytrala.

 

W najbliższą sobotę Wilczek jedzie do kolejnego spadkowicza – Pisy Barczewo.
Wszystkich kibiców zapraszamy na następny weekend do Łazdoj. Będzie to piłkarsko-dożynkowy weekend !


Plan na 2- 4 września:


- piątek 17.00 pierwsza kolejka młodzików: Wilczek - Granica Kętrzyn;
- sobota: dożynki gminne;
- niedziela 11.00 pierwsza kolejka juniorów: Wilczek - Reduta Bisztynek;
- niedziela 14.00 piąta kolejka seniorów: Wilczek – GKD Dźwierzuty.