Bardzo dobrze w miniony weekend zaprezentowały się drużyny piłkarskie Wilczka Wilkowo. Bilans meczów: 2 wygrane i 1 remis.
W piątkowy wieczór młodzicy Rafała Sokołowskiego pokonali 7:5 Mamry Giżycko po bramkach Kacpra Harkot – 3, Damiana Ptak – 2 i Dominika Werbanowskiego – 2. Mecz był huśtawką nastrojów. Wilczek rozpoczął od prowadzenia 2:0, ale do przerwy przegrywał 2:4! Jednak zryw w drugiej połowie dał zwycięstwo.


Podobną nerwówkę można było przeżyć podczas sobotniego meczu juniorów Jarosława Wanago. Już w 2 minucie Wilczek przegrywał 0:1 z Żaglem Piecki, by w ostatniej minucie prowadząc 3:2 stracić bramkę i ostatecznie tylko zremisować 3:3. Bramki w tym meczu zdobyli Patryk Chojnicki, Kamil Wielgus i Łukasz Pędzich po muśnięciu głową piłki uderzonej przez Bartka Małysz.
Na zakończenie weekendu seniorzy Wilczka wygrali w niedzielę w Prostkach 1:0 po bramce Kamila Jankiewicza i utrzymali wysokie III miejsce w tabeli okręgówki. /zapraszamy na stronę wilczek Wilkowo facebook/


W obecnym tygodniu juniorzy jadą do Wielbarka a młodzicy do Rynu.
Natomiast seniorzy zagrają dwukrotnie w Łazdojach:


- w środę o 16.30 ze Śniardwami Orzysz;
- w sobotę o 16.00 z Łyną Sępopol.