Przed tygodniem 2 zwycięstwa i remis, w minionym tygodniu 3 wygrane i remis, to bilans piłkarzy Wilczka!
Miniony tydzień rozpoczął się w poprzednią środę od zwycięstwa seniorów w meczu ze spadkowiczem z IV ligi drużyną Śniardw Orzysz. Wygraną 1:0 zapewniła bramka Mariusza Grabowskiego. W piątek młodzicy wygrali 2:1 w Rynie z Pogonią po bramkach Pawła Sąńko i Patryka Kuczyńskiego. W sobotni poranek juniorzy sprawili ogromną niespodziankę pokonując lidera Omulew Wielbark na wyjeździe 3:2. Strzelcami bramek byli Marcin Skwara z Wopławki, Kamil Wielgus z Różanki i Dawid Bojar z Nakomiad. Na koniec, w sobotni wieczór seniorzy zremisowali w meczu na szczycie 1:1 z Łyną Sępopol. Dla Łyny był to 17 mecz ligowy bez porażki. Dla Wilczka dzięki bramce zdobytej głową przez Emila Dymka był to 6 mecz bez porażki. Ciekawostką jest fakt, że Emil w meczu z Łyna był pewnie grającym obrońcą a w meczu ze Śniardwami niepokonanym bramkarzem !


Na półmetku jesiennych rozgrywek seniorzy i młodzicy zajmują 3 miejsca w ligowych tabelach, a juniorzy zajmują 8 lokatę.

Podczas zbliżającego się weekendu dojdzie do konfrontacji na dwóch frontach między Gminą Kętrzyn i Szczytnem.


W sobotnie popołudnie seniorzy Wilczka zagrają w Szczytnie, a w niedzielę o 11.00 juniorzy Szczytna zagrają z Wilczkiem w Łazdojach. Natomiast w piątek o 17.00 w Łazdojach młodzicy staną przed bardzo trudnym zadaniem, jakim będzie potyczka z niepokonanym dotychczas zespołem Czarnych Olecko.