Podczas sobotnio-niedzielnej piłkarskiej konfrontacji Gmina Kętrzyn – Miasto Szczytno , drużyny Wilczka ostro potraktowały swoich przeciwników. Na początek seniorzy pokonali w sobotę 3:0 Szczytno i to na ich terenie. Mecz był rozstrzygnięty już w 29 minucie dzięki bramkom Roberta Cytrali, Adama Grabowskiego i Mariusza Bandurow. Następnego dnia w niedzielny poranek juniorzy ,,zlali’’ Szczytno 11:1 na boisku w Łazdojach po bramkach:

 

 


- Jakuba Kalisz 4;
- Kamila Wielgus 3;
- Sebastiana Niemiec 2;
- Marcina Skwara 2.


Seniorzy trenowani przez Rafała Sokołowskiego zanotowali 7 mecz bez porażki i awansowali po 11 kolejce na pozycję wicelidera.
Juniorzy Jarosława Wanago po kiepskim początku pną się w górę tabeli i awansowali po niedzielnym sukcesie z 8 na 4 pozycję.
Mimo porażki na słowa uznania zasłużyli również młodzicy Wilczka. Ich przeciwnik Czarni Olecko dotychczas w każdym meczu strzelał średnio 7 bramek nie tracąc żadnej. Porażka Wilczka 0:1 ujmy nie przynosi.

Młodzicy Wilczka po rundzie jesiennej nie zajmą miejsca gorszego niż 4. Ale w najbliższy piątek pojadą do Gołdapi powalczyć z Romintą o zwycięstwo dające 3 miejsce.
Sobota zapowiada się niezwykle ekscytująco, wręcz bombowo.


Juniorskie i seniorskie ,,Wilki’’ spróbują ,,ugryźć’’ zespoły liderujące w tabelach!
Grający coraz lepiej juniorzy zagrają o 11.00 z liderem w Mrągowie.
Natomiast wicelider – seniorzy Wilczka podejmą o 16.00 w Łazdojach lidera – Błękitnych Pasym!!!


Zapraszamy kibiców na mecze !!!