8 listopada w Hali Mistrzów przy SP 4 w Kętrzynie odbył się finał rejonowy w mini piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. Zgodnie z "mała tradycją" nie mogło zabraknąć reprezentantów szkoły z Wilkowa. Oprócz gospodarzy i Wilków, do rywalizacji przystąpiła jeszcze ekipa z Bartoszyc. W pierwszym meczu żółto-zieloni gładko ulegli gospodarzom w stosunku 19:4 i po kilkunastominutowej przerwie musieli stanąć do walki z drużyną z Bartoszyc. Mądra gra w obronie oraz manewr z dwoma "obrotowymi" zaskoczył całkowicie przeciwników, ponieważ za nim dobrze mecz się rozkręcił, Wilkowo wygrywało 3:0, by ostatecznie zwyciężyć 14:8. Cała drużyna zasłużyła na wielkie słowa uznania, ale warto tu wspomnieć o obronionych 3 rzutach karnych przez Andrzeja Tomas, oraz skutecznej grze obrotowych tj. Damiana Ptaka i Dominika Werbanowskiego oraz najlepszemu asystującemu oraz rzucającemu, Łukaszowi Ogłodzińskiemu.

Po piłce nożnej to już drugi finał rejonowy "zaliczony" w krótkim odstępie czasu w niemal tym samym składzie osobowym. Brawo!!!

Skład: Łukasz Ogłodziński, Damian Ptak, Dominik Werbanowski, Gabriel Kajak, Kacper Kasprzak, Andrzej Tomas, Kamil Kozłowski, Mateusz Kossowski, Fabian Pigocki, Tomek Makarewicz.