32 palmy wielkanocne z terenu Gminy Kętrzyn zgłoszono do I Gminnego Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną, którego organizatorem był Wójt Gminy Kętrzyn i Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem oraz poziom wykonanych prac był bardzo wysoki. Bardzo nas cieszy, że wspólnie z nami kultywujecie polskie tradycje i zwyczaje wielkanocne.
Komisja dokonała przeglądu prac konkursowych, podczas którego oceniana była estetyka wykonania, walory artystyczne pracy oraz pomysłowość.

 

 

Konkurs został rozstrzygnięty w czterech kategoriach wiekowych:


I. Dzieci w wieku 8-12 lat


1. Julia Modzelan
2. Maciej Tomczak
3. Alicja Drężek
Wyróżnienie: Łukasz JakoniukII. Młodzież w wieku 13-17 lat


1. Iga Biała
2. Wiktoria Brzozowska
3. Marcin Rycerz
Wyróżnienie: Julia Ksepka i Jakub LemieszekIII. Dorośli


1. Zofia Ferarius
2. Henryka Żygota
3. Ewa Pękala

 

IV. Grupy


1. Nowa Wieś Kętrzyńska
2. Świetlica Pręgowo i Szkoła Podstawowa w Wilkowie
3. Świetlica Pożarki

 

Zwycięzców prosimy o obecność na uroczystym wręczeniu nagród i dyplomów w dniu 29.03.2018 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Kętrzyn pok. 1. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych prac. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej w Urzędzie Gminy Kętrzyn.