18 grudnia 2019r. w Urzędzie Gminy Kętrzyn podczas sesji Rady Gminy Kętrzyn odbyło się rozdanie nagród w Konkursie na „Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”, które zostało wzbogacone przepięknym występem Pani Doroty Urbanowicz – członkini Koła Gospodyń Wiejskich „Karolinki” w Karolewie.

W rozdaniu nagród oraz dyplomów wzięli udział: Paweł Bobrowski- Wójt Gminy Kętrzyn oraz Teresa Juchniewicz- Przewodnicząca Rady Gminy Kętrzyn. Do tegorocznego Gminnego konkursu na najpiękniejszy stroik świąteczny wpłynęło 47 prac.

 

Wasze zaangażowanie oraz umiejętności plastyczne są godne podziwu. Jeszcze bardziej cieszy nas, że z roku na rok tych prac jest więcej. Życzymy dalszego rozwijania swoich pasji i w przyszłości kolejnych sukcesów!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom!